41. Kainuun rastiviikko 1.-6.7.2007, Sotkamo

D12 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka    12:21:00   24:53  
2.   Daria Krasilnikova Polar Star  RUS  11:49:00   26:23  
3.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti    11:37:00   27:29  
4.   Maria Zasimovskaya Baltijsky Bereg  RUS  12:03:00   27:57  
5.   Maria Kontoniemi Tampereen Pyrintö    11:35:00   28:10  
6.   Eliisa Alatalo Tampereen Pyrintö    11:55:00   29:42  
7.   Milja Pekkala Keravan Urheilijat    11:31:00   30:00  
8.   Essi Hakala MS Parma    11:03:00   30:17  
9.   Jannaliina Jussinniemi Sinkki-Sepot    11:19:00   31:01  
10.   Siiri Itkonen Lapin Veikot    11:51:00   31:44  
11.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:27:00   32:11  
12.   Ida Alho Espoon Suunta    11:01:00   32:32  
13.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:29:00   32:49  
14.   Ksenia Serebryakova Polar Star  RUS  12:19:00   32:50  
15.   Anni Partanen Rasti-Hyry    11:47:00   34:10  
16.   Silja Viita Navi    11:59:00   34:38  
17.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK    12:09:00   35:01  
18.   Essi Jaakkonen Oulaisten Huima    12:13:00   35:24  
19.   Elizaveta Tamberg Baltijsky Bereg  RUS  11:23:00   35:39  
20.   Tanja Moser Tampereen Pyrintö    12:15:00   35:42  
21.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat    11:09:00   36:08  
22.   Roosa Rantanen MS Parma    11:53:00   36:20  
23.   Katja Konga Keravan Urheilijat    12:11:00   36:22  
24.   Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat    12:07:00   36:47  
25.   Anna-Reetta Reunanen Tampereen Pyrintö    11:07:00   38:10  
26.   Susanna Määttä Kuusamon Erä-Veikot    11:43:00   39:41  
27.   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri    12:01:00   41:21  
28.   Viktoria Kondratenko Polar Star  RUS  11:21:00   42:05  
29.   Sini Fröblom Hyvinkään Rasti    12:17:00   42:21  
30.   Kerttu Lassila RasTiimi    11:39:00   43:37  
31.   Ruut Kanko Koo-Vee    11:41:00   43:44  
32.   Henna Virkkala Kokkolan Suunnistajat    11:17:00   43:58  
33.   Eerika Rantala Helsingin Suunnistajat    11:11:00   44:23  
34.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat    11:57:00   44:31  
35.   Mariya Perepelytsya Compass  UKR  11:15:00   49:34  
36.   Miisa Häyrynen Valkeakosken Haka    12:23:00   50:42  
37.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske    11:05:00   59:32  
38.   Kaisa Koskinen Rasti E4    11:45:00   1:19:14  
   Johanna Tikkanen SK Vuoksi    11:13:00   hylätty  
   Erika Fredriksson SK Pohjantähti    11:33:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English