41. Kainuun rastiviikko 1.-6.7.2007, Sotkamo

D13A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,7 km
 
1.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    11:32:00   28:32  
2.   Veronika Tomashevskaya Polar Star  RUS  11:44:00   29:20  
3.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    11:58:00   29:38  
4.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    12:10:00   29:55  
5.   Milla Maijala Lapin Veikot    11:04:00   30:30  
6.   Hanna Varjus SK Vuoksi    11:46:00   30:40  
7.   Elisa Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    11:48:00   32:02  
8.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske    11:54:00   33:32  
9.   Mirka Suutari Sippurasti    11:18:00   34:10  
10.   Emilia Salonen MS Parma    12:12:00   34:34  
11.   Minna Närhi Jämsän Retki-Veikot    11:30:00   34:43  
12.   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri    12:40:00   34:50  
13.   Marjo Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    12:22:00   35:05  
14.   Emilia Mänttäri Vehkalahden Veikot    12:16:00   35:49  
15.   Essi Jalanto Kangasala SK    11:36:00   35:55  
16.   Minni Halinen Kymin Suunnistajat    12:30:00   36:23  
17.   Julia Järvinen Kangasala SK    11:56:00   36:53  
17.   Katri Erkkilä Helsingin Suunnistajat    12:20:00   36:53  
19.   Maiju Lonka SK Vuoksi    12:38:00   37:03  
20.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    12:02:00   37:42  
21.   Sanna Säijälä Rajamäen Rykmentti    12:18:00   37:51  
22.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    12:14:00   38:28  
23.   Iina Santamäki Kangasala SK    12:28:00   38:56  
23.   Noora Salo Paimion Rasti    12:36:00   38:56  
25.   Sanna Pusa Keuruun Kisailijat    11:24:00   38:57  
26.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat    12:44:00   42:01  
27.   Elin Sund IF Femman    11:10:00   42:19  
28.   Maria Golubeva ABC  RUS  12:04:00   42:26  
29.   Alma Toivonen Kangasala SK    11:08:00   42:28  
30.   Laura Mänkärlä Tuusulan Voima-Veikot    12:24:00   42:47  
31.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö    11:26:00   42:53  
32.   Kaisa Väätäinen Nilsiän Nujakka    12:46:00   43:56  
33.   Sara Karvonen Lynx    11:50:00   44:42  
34.   Pinja Jylänki Delta    12:00:00   45:29  
35.   Anniina Kössi Kauhavan Wisa    11:00:00   45:32  
36.   Anni Väyrynen Kymin Suunnistajat    11:38:00   45:50  
37.   Polina Deulina ABC  RUS  11:20:00   46:49  
38.   Mirva Juntunen MS Parma    11:28:00   48:02  
39.   Minttu Toivanen Rasti-Nokia    11:16:00   50:30  
40.   Tiia-Maria Helminen Paimion Rasti    11:42:00   53:04  
41.   Iisa Saarela Keminmaan Urheilijat    12:08:00   53:34  
42.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    11:34:00   53:44  
43.   Saara Valtari Vaasan Suunnistajat    11:52:00   57:12  
44.   Jenny Kumpula Kemijärven Urheilijat    11:06:00   57:19  
45.   Irene Kosonen Navi    11:22:00   57:26  
46.   Satu Mörsky Keuruun Kisailijat    12:06:00   1:01:02  
47.   Heta Heikkilä Järvenpään Palo    12:34:00   1:09:34  
48.   Linda Pihlavisto Delta    11:14:00   1:39:01  
   Carita Fredriksson SK Pohjantähti    12:26:00   ei läht.  
   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:42:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English