Kansallinen Salo-rastit Salossa, 25.04.2009

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  
Etelä-Pohjanmaa
  Jalasjärven Jalas
  Kauhajoen Karhu
  Kauhavan Wisa
  Lapuan Virkiä
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Reilut Miehet Havumetsien
  Suunta Jurva
  Vaasan Suunnistajat
  Ähtärin Urheilijat
Häme
  Epilän Esa
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Kangasala SK
  Kankaantaan Kisa
  Koo-Vee
  Kyrös-Rasti
  Lounais-Hämeen Rasti
  Oriveden Ponnistus
  Rasti-Nokia
  RastiPiikkiö
  Tampereen NMKY:n Urheilijat
  Tampereen Pyrintö
  Tarpian Suunta
  Urjalan Urheilijat
  Valkeakosken Haka
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Etelä-Kymen Suunnistajat
  Haukivuoren Kisailijat
  Inkeroisten Terho
  Joutsenon Kullervo
  Kouvolan Rasti-72
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Navi
  Olavin Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  Vehkalahden Veikot
Keski-Pohjanmaa
  Kannuksen Ura
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Kälviän Tarmo
  Lohtajan Veikot
  Vetelin Urheilijat
  Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Rasti E4
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
  Vaajakosken Terä
  Vihtavuoren Pamaus
  Viitasaaren Suunta
Lahti
  Asikkalan Raikas
  Lahden Suunnistajat-37
  Lammin Säkiä
  Nastolan Terä
  Päijät-Rasti
  Rastivarsat
Lappi
  Lapin Veikot
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Pellon Ponsi
Pohjois-Pohjanmaa
  Iisu
  Kuusamon Erä-Veikot
  Oulaisten Huima
  Oulun Tarmo
  Oulun Yliopiston Urheiluseura
  Perämeren Rasti
  Pudasjärven Urheilijat
  Saloisten Reipas
  Vesaisen Pojat
Satakunta
  Hiisirasti
  Kankaanpään Suunnistajat
  Lauttakylän Luja
  Punkalaitumen Kunto
  Rasti-Lukko
  Rastikarhut
  Rauman Työväen Urheilijat
Savo-Karjala
  Kalevan Rasti
  Kontiolahden Urheilijat
  Kuopion Suunnistajat
  Savon Suunta
  Siilin Rasti
Uusimaa
  Delta
  Espoon Akilles
  Espoon Suunta
  Fiskarin Urheilijat -47
  Helsingin Suunnistajat
  Helsingin Työväen Hiihtäjät
  Hiidenkiertäjät
  Hyvinkään Rasti
  Järvenpään Palo
  Karjaan Ura
  Karkki-Rasti
  Keravan Urheilijat
  Leppävaaran Sisu
  Lynx
  Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
  Mesikämmenet
  Mäntsälän Urheilijat
  Otaniemen Jyllääjät
  Pihkaniskat
  Pitäjänmäen Tarmo
  Raisu Lumous
  Rajamäen Rykmentti
  Rasti-Jyry
  Rastihaukat
  Riihimäen Suunnistajat
  Tuusulan Voima-Veikot
  XYZ
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  Auran Vannas
  Halikon Hakoniskat
  Hirvensalon Heitto
  Kemiön Kiilat
  Laitilan Jyske
  Loimaan Jankko
  Maarian Mahti
  MS Parma
  Muurlan Vihuri
  Paimion Rasti
  Perttelin Peikot
  Rasti 88
  Rasti-Perniö
  Someron Esa
  Suomusjärven Sisu
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
  Turun Visat
  Yläneen Kiri
FSO
  Akilles OK
  IF Brahe
  IF Femman
  IF Minken
  IF Sibbo-Vargarna
  IK Kronan
  Kimito SF
  Malax IF
  Närpes OK
  OK Botnia
  OK Orient
  OK Raseborg
  OK77
  Pargas IF
Russia
  Northern Wind - St.petersburg
OTHER
  
  IFKGötebor
  vac
Valitut seurat ja

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English