L-1 | 1-2 | 2-3 | 3-4 | 4-5 | 5-6 | 6-Mål | Resultat | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä |
1:35 (2) |
2:40 (1) 1:05 (2) |
3:47 (1) 1:07 (1) |
5:20 (1) 1:33 (1) |
6:19 (1) 59 (5) |
8:13 (1) 1:54 (3) |
9:09 (1) 56 (4) |
9:08 | Mitri Tuomala |
2 | Konsta Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat |
1:19 (1) |
2:48 (2) 1:29 (5) |
3:57 (2) 1:09 (2) |
5:36 (2) 1:39 (2) |
6:31 (2) 55 (2) |
8:34 (2) 2:03 (4) |
9:26 (2) 52 (3) |
9:26 | Konsta Kärkkäinen |
3 | Matias Salonen Rajamäen Rykmentti |
1:45 (3) |
3:15 (4) 1:30 (6) |
4:34 (3) 1:19 (5) |
6:30 (4) 1:56 (6) |
7:23 (3) 53 (1) |
9:08 (3) 1:45 (1) |
9:59 (3) 51 (1) |
9:58 | Matias Salonen |
4 | Ville Kinnala Turun Suunnistajat |
1:48 (5) |
3:09 (3) 1:21 (3) |
4:35 (5) 1:26 (9) |
6:32 (5) 1:57 (7) |
7:29 (5) 57 (4) |
9:32 (4) 2:03 (4) |
10:32 (4) 1:00 (13) |
10:31 | Ville Kinnala |
5 | Konsta Piironen MS Parma |
1:47 (4) |
3:19 (5) 1:32 (8) |
4:34 (3) 1:15 (4) |
6:21 (3) 1:47 (3) |
7:24 (4) 1:03 (8) |
9:34 (5) 2:10 (8) |
10:32 (4) 58 (8) |
10:32 | Konsta Piironen |
6 | Sebastian Fingerroos MS Parma |
2:21 (12) |
3:42 (8) 1:21 (3) |
5:11 (9) 1:29 (10) |
7:12 (8) 2:01 (9) |
8:16 (8) 1:04 (9) |
10:05 (6) 1:49 (2) |
10:56 (6) 51 (1) |
10:56 | Sebastian Fingerroos |
7 | Leevi Ilomäki Hiisirasti |
1:55 (9) |
3:42 (8) 1:47 (12) |
5:05 (8) 1:23 (6) |
6:55 (6) 1:50 (4) |
7:57 (6) 1:02 (6) |
10:13 (7) 2:16 (9) |
11:13 (7) 1:00 (13) |
10:57 | Leevi Ilomäki |
8 | Otso Westerlund Koo-Vee |
1:48 (5) |
3:29 (7) 1:41 (10) |
5:01 (7) 1:32 (12) |
7:12 (8) 2:11 (14) |
8:20 (9) 1:08 (13) |
10:37 (8) 2:17 (12) |
11:36 (8) 59 (9) |
11:36 | Otso Westerlund |
9 | Daniel Saranen Helsingin Suunnistajat |
1:51 (7) |
3:56 (10) 2:05 (17) |
5:20 (10) 1:24 (8) |
7:26 (10) 2:06 (12) |
8:41 (10) 1:15 (18) |
10:44 (9) 2:03 (4) |
11:43 (9) 59 (9) |
11:43 | Daniel Saranen |
10 | Rasmus Ekström MS Parma |
1:52 (8) |
3:22 (6) 1:30 (6) |
4:51 (6) 1:29 (10) |
7:06 (7) 2:15 (17) |
8:12 (7) 1:06 (12) |
10:49 (10) 2:37 (18) |
11:56 (10) 1:07 (22) |
11:55 | Rasmus Ekström |
11 | Topias Niemi Helsingin Suunnistajat |
4:41 (28) |
5:44 (22) 1:03 (1) |
6:55 (19) 1:11 (3) |
8:46 (16) 1:51 (5) |
9:41 (12) 55 (2) |
11:57 (11) 2:16 (9) |
12:54 (11) 57 (5) |
12:54 | Topias Niemi |
12 | Wille Laitamäki Delta |
2:35 (16) |
4:24 (13) 1:49 (13) |
6:10 (13) 1:46 (20) |
8:15 (11) 2:05 (11) |
9:27 (11) 1:12 (16) |
12:05 (12) 2:38 (20) |
13:10 (13) 1:05 (19) |
13:09 | Wille Laitamäki |
12 | Eerik Nurminen Kangasala SK |
2:32 (14) |
4:47 (16) 2:15 (19) |
6:28 (16) 1:41 (15) |
8:42 (15) 2:14 (16) |
9:54 (16) 1:12 (16) |
12:10 (14) 2:16 (9) |
13:09 (12) 59 (9) |
13:09 | Eerik Nurminen |
14 | Kristian Salo OK Orient |
2:15 (10) |
4:12 (11) 1:57 (16) |
6:01 (11) 1:49 (22) |
8:37 (14) 2:36 (23) |
9:41 (12) 1:04 (9) |
12:06 (13) 2:25 (15) |
13:14 (14) 1:08 (24) |
13:13 | Kristian Salo |
15 | Niklas Ekström MS Parma |
2:44 (17) |
4:37 (15) 1:53 (14) |
6:18 (14) 1:41 (15) |
8:29 (12) 2:11 (14) |
9:50 (14) 1:21 (22) |
12:21 (15) 2:31 (17) |
13:25 (15) 1:04 (18) |
13:25 | Niklas Ekström |
16 | Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu |
3:49 (25) |
5:43 (21) 1:54 (15) |
7:25 (23) 1:42 (18) |
9:25 (18) 2:00 (8) |
10:27 (17) 1:02 (6) |
12:31 (17) 2:04 (7) |
13:31 (16) 1:00 (13) |
13:30 | Teemu Kerkola |
17 | Oscar Arén Pargas IF |
2:17 (11) |
4:52 (17) 2:35 (21) |
6:25 (15) 1:33 (13) |
8:35 (13) 2:10 (13) |
9:53 (15) 1:18 (20) |
12:30 (16) 2:37 (18) |
13:33 (17) 1:03 (17) |
13:33 | Oscar Arén |
18 | Otto Juga Keravan Urheilijat |
2:44 (17) |
4:26 (14) 1:42 (11) |
6:08 (12) 1:42 (18) |
9:25 (18) 3:17 (26) |
10:40 (18) 1:15 (18) |
13:24 (19) 2:44 (21) |
14:21 (18) 57 (5) |
14:20 | Otto Juga |
19 | Martin Aadli Tammed |
2:32 (14) |
4:12 (11) 1:40 (9) |
6:45 (17) 2:33 (26) |
10:01 (23) 3:16 (25) |
11:06 (23) 1:05 (11) |
13:25 (20) 2:19 (13) |
14:22 (19) 57 (5) |
14:22 | Martin Aadli |
20 | Casper Fingerroos MS Parma |
2:47 (20) |
5:27 (20) 2:40 (23) |
7:13 (21) 1:46 (20) |
9:32 (20) 2:19 (18) |
10:54 (22) 1:22 (23) |
13:21 (18) 2:27 (16) |
14:26 (20) 1:05 (19) |
14:26 | Casper Fingerroos |
21 | Tuomas Uusitalo Espoon Akilles |
2:54 (22) |
5:02 (18) 2:08 (18) |
6:54 (18) 1:52 (23) |
9:13 (17) 2:19 (18) |
10:40 (18) 1:27 (27) |
13:32 (21) 2:52 (24) |
14:37 (21) 1:05 (19) |
14:36 | Tuomas Uusitalo |
22 | Jonny Donner OK77 |
2:55 (23) |
5:48 (23) 2:53 (25) |
7:22 (22) 1:34 (14) |
9:43 (22) 2:21 (21) |
10:51 (20) 1:08 (13) |
13:41 (22) 2:50 (23) |
14:48 (22) 1:07 (22) |
14:47 | Jonny Donner |
23 | Lauri Hollo Espoon Suunta |
2:44 (17) |
5:26 (19) 2:42 (24) |
7:07 (20) 1:41 (15) |
9:34 (21) 2:27 (22) |
10:53 (21) 1:19 (21) |
13:50 (23) 2:57 (25) |
14:59 (23) 1:09 (25) |
14:59 | Lauri Hollo |
24 | Arttu Kaario Suunta Jyväskylä |
2:23 (13) |
8:55 (28) 6:32 (28) |
10:18 (27) 1:23 (6) |
12:19 (25) 2:01 (9) |
13:29 (25) 1:10 (15) |
15:48 (24) 2:19 (13) |
16:47 (24) 59 (9) |
16:46 | Arttu Kaario |
25 | Topias Uusitalo Espoon Akilles |
4:40 (27) |
7:08 (26) 2:28 (20) |
9:19 (26) 2:11 (24) |
11:39 (24) 2:20 (20) |
13:04 (24) 1:25 (25) |
15:53 (25) 2:49 (22) |
17:05 (25) 1:12 (27) |
17:04 | Topias Uusitalo |
26 | Taneli Teini Rasti-Lukko |
2:50 (21) |
6:04 (25) 3:14 (26) |
8:36 (25) 2:32 (25) |
12:27 (26) 3:51 (27) |
13:50 (26) 1:23 (24) |
17:18 (26) 3:28 (28) |
18:19 (26) 1:01 (16) |
18:20 | Taneli Teini |
27 | Leo Vaalavirta Espoon Suunta |
3:14 (24) |
5:51 (24) 2:37 (22) |
8:31 (24) 2:40 (27) |
12:41 (27) 4:10 (28) |
14:07 (27) 1:26 (26) |
17:24 (27) 3:17 (27) |
18:35 (27) 1:11 (26) |
18:35 | Leo Vaalavirta |
28 | Aleksi Reinivuo Paimion Rasti |
4:18 (26) |
8:02 (27) 3:44 (27) |
11:08 (28) 3:06 (28) |
14:10 (28) 3:02 (24) |
15:38 (28) 1:28 (28) |
18:48 (28) 3:10 (26) |
20:14 (28) 1:26 (28) |
20:13 | Aleksi Reinivuo |