41. Kainuun rastiviikko 1.-6.7.2007, Sotkamo

H21C 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
5,5 km
 
1.   Mikael Aikio Lapin Veikot    15:24:00   36:32  
2.   Kimmo Keltamäki Iisu    16:02:00   37:40  
3.   Olli Lehtonen Korven Honka    15:44:00   39:08  
4.   Samuli Lampinen Keuruun Kisailijat    15:30:00   39:39  
5.   Taneli Koho JMFC    15:16:00   42:34  
6.   Simo Havukorpi Delta    14:58:00   42:53  
7.   Santeri Kenttä OK77    15:20:00   43:17  
8.   Marko Lassila Riihimäen Suunnistajat    16:00:00   43:28  
9.   Pasi Santapakka Himangan Urheilijat    15:10:00   43:38  
10.   Vesa Leinonen Keuruun Kisailijat    15:00:00   44:31  
11.   Roope Rönkkö Tuupovaaran Sepot    14:42:00   44:37  
12.   Markku Pyykönen Kuhmon Peurat    15:34:00   45:29  
13.   Arturs Saukants Valmiera  LAT  15:04:00   46:40  
14.   Teemu Nieminen Kuoreveden Kärki    15:12:00   47:01  
15.   Mikko Nevalainen Tuupovaaran Sepot    15:18:00   47:26  
16.   Juha Lainema MS Parma    14:46:00   48:46  
17.   Alexander Porokh Gatchina  RUS  15:52:00   48:56  
18.   Marko Mikkola Hiisirasti    15:40:00   49:28  
19.   Teemu Keronen Tampereen Pyrintö    15:42:00   49:57  
20.   Ville Lindfors Pihkaniskat    15:46:00   50:18  
21.   Jani Lainema MS Parma    15:26:00   50:31  
22.   Lauri Kenttä OK77    14:44:00   50:37  
23.   Tommi Keronen Tampereen Pyrintö    14:52:00   51:34  
24.   Pasi Mutikainen Keuruun Kisailijat    15:56:00   52:59  
25.   Pekka Törmälä Sonkajärven Pahka    15:36:00   55:57  
26.   Tuomas Pohjola Helsingin Suunnistajat    15:08:00   56:06  
27.   Jukka Kinnari Suunta Jurva    14:48:00   56:11  
28.   Henry Kouvonen Haapamäen Urheilijat    15:22:00   57:04  
29.   Tuukka Nieminen Kuoreveden Kärki    15:54:00   57:22  
30.   Janne Rantala Kokkolan Suunnistajat    15:58:00   1:00:51  
31.   Yevgeniy Bozhko Cherkasy  UKR  15:14:00   1:02:17  
32.   Teemu Törmälä Sonkajärven Pahka    14:50:00   1:03:46  
33.   Janne Parkko Vehkalahden Veikot    15:32:00   1:08:45  
34.   Tuukka Kalliomaa Laihian Luja    15:02:00   1:18:16  
35.   Lauri Lukander RastiPiikkiö    14:54:00   1:30:19  
36.   Andris Silins Valmiera  LAT  16:04:00   1:54:03  
   Uldis Silins Valmiera  LAT  15:38:00   DQ  
   Joni Kallio Angelniemen Ankkuri    15:48:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English