41. Kainuun rastiviikko 1.-6.7.2007, Sotkamo

H35AL 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
6,4 km
 
1.   Marko Loukkalahti Delta    11:52:00   40:41  
2.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    12:04:00   42:51  
3.   Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti    13:06:00   43:10  
4.   Markku Järvinen Keuruun Kisailijat    12:38:00   45:01  
5.   Tero Kuosmanen Rasti-Hyry    12:56:00   45:25  
6.   Vladimir Kozlov Hämeenlinnan Suunnistajat    11:40:00   45:26  
7.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske    12:12:00   45:45  
8.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo    12:58:00   45:58  
9.   Juha Jokikuona RasTiimi    12:32:00   46:04  
10.   Risto Karjalainen Liperin Taimi    12:30:00   47:13  
11.   Risto Oja Ylivieskan Kuula    11:38:00   47:16  
12.   Timo Kauppila Koo-Vee    12:46:00   47:17  
13.   Alexander Petrov Kinef  RUS  12:08:00   48:34  
14.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat    12:54:00   48:41  
15.   Jarmo Nivala Ylivieskan Kuula    12:26:00   48:45  
16.   Antti Turkki Olavin Rasti    12:52:00   49:27  
17.   Evgeny Salatkin Kinef  RUS  13:12:00   50:37  
18.   Tomi Hankaniemi Vesaisen Pojat    11:58:00   51:00  
19.   Simo Sukselainen Lynx    11:46:00   51:31  
20.   Mattias Ericsson Lynx    12:44:00   51:42  
21.   Mikko Laurikkala Koo-Vee    11:48:00   51:57  
22.   Tuomo Laitinen Säyneisen Salpa    13:16:00   52:57  
23.   Janne Määttä Rasti-Hyry    12:10:00   53:55  
24.   Timo Tähtinen Urjalan Urheilijat    12:34:00   54:49  
25.   Jyrki Nikkinen Hyvinkään Rasti    12:20:00   55:14  
26.   Juha Niinimäki Kyrös-Rasti    11:42:00   55:50  
27.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat    13:00:00   56:22  
28.   Jarkko Tynys Kouvolan Rasti-72    11:36:00   56:27  
29.   Kimmo Kaario Vaajakosken Terä    11:56:00   57:35  
30.   Markus Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:16:00   57:36  
31.   Pekka Lång IF Sibbo-Vargarna    12:24:00   58:33  
32.   Aku Korhonen Helsingin Suunnistajat    11:54:00   58:53  
33.   Teemu Varonen Leppävaaran Sisu    12:42:00   1:00:03  
34.   Jerzy Antonowicz UNTS Warszawa  POL  13:08:00   1:01:18  
35.   Kai Yli-Sipilä Lauttakylän Luja    11:50:00   1:03:19  
36.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    12:06:00   1:04:11  
37.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat    12:50:00   1:04:13  
38.   Pasi Reunanen Tampereen Pyrintö    11:34:00   1:06:06  
39.   Yaroslav Zdradovskiy Saint-Petersburg  RUS  12:48:00   1:12:25  
40.   Mika Saari Pohjankyrön Rasti    12:40:00   1:14:27  
41.   Jouni Sipiläinen Suunta Jyväskylä    13:14:00   1:16:25  
42.   Pertti Minkkinen Suomussalmen Rasti    13:04:00   1:17:07  
43.   Pasi Syrjä Raja-Karjalan Suunnistajat    12:14:00   1:22:40  
44.   Jarkko Lohi Rastihaukat    12:22:00   1:37:28  
   Esa Romppainen Rasti-Hyry    11:44:00   DQ  
   Jari Kleemola Keravan Urheilijat    12:00:00   DNS  
   Jyri Mikkonen Rastivarsat    12:02:00   DNS  
   Kaj Fredriksson SK Pohjantähti    12:28:00   DNS  
   Mikko Juhola Rastivarsat    13:02:00   DNS  
   Pasi Jussila Vesaisen Pojat    13:18:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English