Hiihtosuunnistuksen SM-pitkä matka Alajärvellä 10.3.2007

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
13,6 km
Väliaika
18,9 km
Väliaika
Maali
19,2 km
 
1.   Liisa Anttila Koo-Vee    11:27:00   52:03 (1)  1:16:53 (1)     1:17:59  
2.   Hannele Valkonen Hankasalmen Hanka    12:18:00   53:04 (2)  1:18:09 (2)     1:19:15  
3.   Mervi Pesu Rajamäen Rykmentti    11:36:00   55:17 (3)  1:21:57 (3)     1:23:11  
4.   Olga Novikova IF Femman    12:00:00   56:29 (5)  1:22:54 (4)     1:24:03  
5.   Erja Jokinen Haapamäen Urheilijat    11:51:00   57:21 (7)  1:23:56 (5)     1:25:07  
6.   Laura Salmi Epilän Esa    11:30:00   56:38 (6)  1:24:22 (6)     1:25:38  
7.   Kirsi Vanhalakka Kouvolan Rasti-72    11:21:00   55:51 (4)  1:24:38 (7)     1:25:51  
8.   Pinja Satri Koo-Vee    12:21:00   58:43 (8)  1:25:27 (8)     1:26:44  
9.   Maarit Dahlman-Tervala Saloisten Reipas    11:33:00      1:25:55 (9)     1:27:09  
10.   Eeva-Liisa Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:27:00   59:33 (9)        1:29:41  
11.   Maria Salmi Joutsenon Kullervo    11:15:00   1:01:05 (10)  1:31:34 (10)     1:32:58  
12.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti    12:33:00   1:01:10 (11)  1:32:19 (12)     1:33:32  
13.   Paula Iso-Markku Lynx    11:48:00   1:03:40 (16)  1:32:17 (11)     1:33:35  
14.   Riikka Suomalainen Kouvolan Rasti-72    12:12:00   1:02:50 (15)  1:32:20 (13)     1:33:44  
15.   Jenni Joensuu-Partanen Koo-Vee    11:39:00   1:02:40 (13)  1:32:40 (14)     1:33:59  
16.   Pernilla Tunis IF Femman    11:42:00   1:02:47 (14)  1:33:00 (16)     1:34:16  
16.   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu    11:57:00      1:32:55 (15)     1:34:16  
18.   Mari Koivunen Lammin Säkiä    12:03:00   1:01:33 (12)  1:33:28 (17)     1:34:47  
19.   Maria Laitinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:24:00   1:04:12 (18)  1:35:08 (18)     1:36:28  
20.   Anna-Kaisa Viita Länsi-Rajan Rasti    12:09:00   1:06:01 (21)  1:35:37 (19)     1:36:57  
21.   Henna Riikonen Lounais-Hämeen Rasti    11:12:00   1:04:10 (17)  1:35:58 (20)     1:37:10  
22.   Leena Rauhamäki Lammin Säkiä    10:27:00   1:05:58 (20)  1:37:05 (21)     1:38:24  
23.   Linda Sundqvist OK Botnia    11:54:00   1:05:19 (19)        1:38:54  
24.   Teija Hyvärinen Länsi-Rajan Rasti    10:18:00   1:09:28 (26)  1:42:31 (22)     1:43:59  
25.   Emma Lähdekorpi Rajamäen Rykmentti    10:42:00   1:11:53 (28)  1:43:25 (23)     1:44:40  
26.   Päivi Ropponen Rasti-Jyry    10:30:00   1:09:23 (25)  1:43:44 (24)     1:45:00  
27.   Marika Hara Koo-Vee    10:00:00      1:44:41 (26)     1:46:03  
28.   Tia Tarkiainen Jämsän Retki-Veikot    10:09:00      1:44:33 (25)     1:46:06  
29.   Niina Jaako Länsi-Rajan Rasti    10:12:00   1:11:52 (27)  1:44:59 (27)     1:46:17  
30.   Marja Rantanen Lammin Säkiä    10:45:00   1:09:17 (24)  1:46:23 (28)     1:47:45  
31.   Maarit Korpi OK Botnia    12:06:00      1:47:38 (29)     1:48:51  
32.   Sari Vääränen Kouvolan Rasti-72    10:48:00   1:07:51 (22)  1:47:43 (30)     1:49:03  
33.   Virpi Komulainen Rasti-Jyry    10:57:00   1:15:41 (29)  1:54:45 (31)     1:56:21  
34.   Heini Rantoja Rastiketut    10:33:00   1:18:12 (30)  1:55:02 (32)     1:56:43  
35.   Ritva Partanen Iisalmen Visa    10:39:00   1:08:36 (23)  1:55:21 (33)     1:56:57  
36.   Sanna Keisanen Pohjankyrön Rasti    10:03:00   1:18:49 (31)  1:58:12 (34)     1:59:44  
37.   Taija Jäppinen Lahden Suunnistajat-37    11:00:00   1:20:29 (33)  1:59:13 (35)     2:00:31  
38.   Elina Varinen OK Botnia    11:09:00      2:03:06 (36)     2:04:40  
39.   Lena Paxal IF Femman    10:21:00   1:21:39 (34)  2:03:20 (37)     2:04:43  
40.   Johanna Pensas Lapuan Virkiä    10:54:00   1:19:52 (32)  2:04:09 (38)     2:05:43  
41.   Hanna Kuusela Lounais-Hämeen Rasti    11:03:00   1:24:57 (35)  2:09:13 (39)     2:10:56  
42.   Mia-Riitta Vikström Kokkolan Suunnistajat    10:24:00   1:30:43 (36)  2:13:52 (40)     2:15:08  
   Annastiina Vanhala Rasti-Jyry    10:06:00            ei läht.  
   Niina Karstunen Iisu    10:15:00            ei läht.  
   Asta Flöjt Kuusamon Erä-Veikot    10:36:00            keskeytti  
   Yvonne Häggblom IF Femman    10:51:00            keskeytti  
   Hanna Ketamo Suunta-Sepot    11:06:00            ei läht.  
   Johanna Niittymäki Koo-Vee    11:18:00            hylätty  
   Kaisa Laitinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:45:00            ei läht.  
   Katja Rajaniemi Oulaisten Taru    12:15:00            ei läht.  
   Anu Kopra Saloisten Reipas    12:24:00            ei läht.  
   Heli Pallonen Sonkajärven Pahka    12:30:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English