Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

D40A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Väliaika
3,5 km
Väliaika
Maali
3,6 km
 
1.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  15:06:00   21:27 (1)  26:30 (1)     26:46  
2.   Maarit Dahlman-Tervala Rastivarsat  FIN  14:24:00   23:14 (2)  28:42 (2)     29:02  
3.   Anniina Paronen MS Parma  FIN  14:26:00   24:40 (4)  29:41 (3)     29:58  
4.   Marja Kukonlehto Kangasala SK  FIN  14:42:00   24:22 (3)  29:58 (4)     30:21  
5.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat  FIN  14:34:00   25:35 (5)  30:58 (5)     31:17  
6.   Annamari Vierikko Helsingin Suunnistajat  FIN  14:54:00   26:06 (7)  31:01 (6)     31:19  
7.   Outi Ala-Kasari Rasti-Kurikka  FIN  15:10:00   25:59 (6)  31:44 (7)     32:01  
8.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti  FIN  15:24:00   26:50 (9)  32:31 (8)     32:51  
9.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  14:40:00   26:48 (8)  32:39 (9)     32:59  
10.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  15:32:00   27:01 (10)  33:04 (10)     33:25  
11.   Marika Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto  FIN  14:20:00   27:05 (11)        33:53  
12.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  14:46:00   28:13 (12)  34:21 (11)     34:42  
13.   Virpi Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  14:30:00   28:36 (13)  34:49 (12)     35:09  
14.   Annika Westberg-Arrakoski OK77  FIN  15:18:00      35:31 (13)     35:57  
15.   Riitta Lehvonen Lapin Veikot  FIN  15:12:00   30:37 (14)  37:17 (14)     37:38  
16.   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  15:26:00   31:15 (15)  37:49 (15)     38:14  
17.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  14:50:00   33:55 (17)  40:07 (16)     40:29  
18.   Tiina Paasonen Espoon Suunta  FIN  14:44:00   33:17 (16)  40:21 (17)     40:46  
19.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  15:08:00   35:18 (18)  41:41 (18)     42:00  
20.   Lea Pirttilä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:28:00      44:20 (19)     44:38  
21.   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä  FIN  14:32:00   39:30 (19)  46:32 (20)     46:57  
22.   Monika Österberg OK77  FIN  14:28:00   40:33 (20)  47:11 (21)     47:31  
23.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:58:00   40:57 (22)  47:14 (22)     47:38  
24.   Terése Hagman Akilles OK  FIN  14:38:00   40:52 (21)  47:32 (23)     47:58  
25.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  15:16:00   46:18 (24)  52:55 (24)     53:20  
26.   Taina Koistinen Nastolan Terä  FIN  15:34:00   43:04 (23)  53:23 (25)     53:43  
27.   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  15:22:00   49:11 (25)        56:48  
28.   Virpi Snickars Solf IK  FIN  14:22:00   52:59 (26)  59:33 (26)     59:57  
29.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  14:56:00   55:02 (27)  1:07:11 (27)     1:07:40  
30.   Heli Haakana Espoon Suunta  FIN  15:00:00   56:26 (28)  1:07:35 (28)     1:08:05  
31.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  15:20:00   1:07:21 (29)  1:13:33 (29)     1:13:53  
   Vacant103 Vacant  FIN  14:36:00            ei läht.  
   Sari Koskinen Hiisirasti  FIN  14:48:00            hylätty  
   Gelena Shelekhina St.-Peters  RUS  14:52:00            hylätty  
   Vacant104 Vacant  FIN  15:02:00            ei läht.  
   Johanna Hervonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:04:00            keskeytti  
   Kaija Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  15:14:00            ei läht.  
   Marjut Varpula Espoon Suunta  FIN  15:36:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English