Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

D40A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,6 km
Väliaika
4,2 km
Väliaika
Maali
4,3 km
 
1.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  10:02:00   32:54 (1)  36:56 (1)     37:12  
2.   Anniina Paronen MS Parma  FIN  11:14:00   33:34 (2)  37:18 (2)     37:37  
3.   Annamari Vierikko Helsingin Suunnistajat  FIN  11:16:00   34:20 (3)        38:22  
4.   Sari Koskinen Hiisirasti  FIN  11:12:00   35:39 (4)  39:38 (3)     39:59  
5.   Marja Kukonlehto Kangasala SK  FIN  10:48:00   38:45 (5)  42:44 (4)     43:05  
6.   Outi Ala-Kasari Rasti-Kurikka  FIN  10:16:00   40:38 (6)  44:41 (5)     44:58  
7.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti  FIN  10:24:00   41:59 (7)  46:30 (6)     46:51  
8.   Pirita Salomaa Tampereen Pyrintö  FIN  10:20:00   43:46 (8)  48:15 (7)     48:41  
9.   Maarit Dahlman-Tervala Rastivarsat  FIN  10:12:00   44:41 (11)  48:59 (8)     49:20  
10.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   44:06 (9)  49:12 (10)     49:26  
11.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat  FIN  10:00:00   44:47 (12)  49:10 (9)     49:29  
12.   Virpi Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:50:00   44:35 (10)  49:20 (11)     49:38  
13.   Johanna Hervonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   44:57 (13)  49:33 (12)     49:56  
14.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  10:32:00   47:23 (14)  51:33 (13)     51:51  
15.   Kirsi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:46:00   48:10 (15)  53:08 (14)     53:26  
16.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:44:00   50:06 (16)  55:07 (15)     55:30  
17.   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  10:54:00   51:03 (17)  56:14 (16)     56:39  
18.   Monika Österberg OK77  FIN  10:56:00   51:03 (17)  56:46 (17)     57:06  
19.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  10:42:00   52:41 (19)  57:40 (18)     58:04  
20.   Taina Koistinen Nastolan Terä  FIN  10:34:00   53:15 (20)  58:34 (19)     58:54  
21.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:10:00   55:33 (21)  1:00:32 (20)     1:00:54  
22.   Riitta Lehvonen Lapin Veikot  FIN  10:18:00   56:22 (22)        1:03:09  
23.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:28:00   58:15 (23)  1:03:22 (21)     1:03:43  
24.   Terése Hagman Akilles OK  FIN  10:14:00   58:28 (24)  1:04:06 (22)     1:04:35  
25.   Tiina Paasonen Espoon Suunta  FIN  10:36:00   1:01:27 (26)  1:06:33 (23)     1:06:55  
26.   Lea Pirttilä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:08:00   59:34 (25)  1:06:55 (24)     1:07:17  
27.   Gelena Shelekhina St.-Peters  RUS  10:38:00   1:02:37 (27)  1:07:39 (25)     1:08:04  
28.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:04:00   1:03:02 (28)  1:08:53 (26)     1:09:20  
29.   Heli Haakana Espoon Suunta  FIN  11:00:00   1:04:59 (29)  1:10:33 (27)     1:11:03  
30.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  11:06:00   1:07:43 (30)  1:13:51 (28)     1:14:20  
31.   Virpi Snickars Solf IK  FIN  11:02:00   1:14:45 (31)  1:19:53 (29)     1:20:15  
32.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  11:10:00   1:41:37 (32)  1:46:35 (30)     1:46:56  
   Vacant103 Vacant  FIN  10:06:00            ei läht.  
   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  10:22:00            ei läht.  
   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä  FIN  10:40:00            keskeytti  
   Vacant104 Vacant  FIN  10:52:00            ei läht.  
   Kaija Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  11:04:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English