Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

H10RR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1 km
Väliaika
2,8 km
Väliaika
Maali
2,8 km
 
1.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:30:00      14:03 (1)     14:30  
2.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  13:33:00      14:25 (2)     14:46  
3.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:26:00      15:06 (3)     15:27  
4.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  13:01:00      15:07 (4)     15:34  
5.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  13:36:00      15:38 (5)     16:01  
6.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  13:05:00      16:06 (6)     16:28  
7.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  13:15:00      16:37 (7)     17:02  
8.   Leevi Ilomäki Hiisirasti  FIN  13:14:00      17:40 (8)     18:05  
9.   Veikka Liljeström Olavin Rasti  FIN  13:24:00      19:21 (9)     19:49  
10.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:06:00      19:32 (10)     19:58  
11.   Otso Westerlund Koo-Vee  FIN  13:19:00      20:04 (11)     20:30  
12.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  13:21:00      20:23 (12)     20:48  
13.   Andres Rööm OK Botnia  FIN  13:00:00      20:29 (13)     20:58  
14.   Aleksei Shved SRD  EST  13:11:00      20:54 (14)     21:23  
15.   Ville Rehn Lynx  FIN  13:16:00      21:15 (16)     21:42  
15.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  13:25:00      21:11 (15)     21:42  
17.   Väinö Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:27:00      21:38 (17)     22:04  
18.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  13:13:00      22:04 (19)     22:08  
18.   Akseli Kauppi Epilän Esa  FIN  13:18:00      21:39 (18)     22:08  
20.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  13:02:00      22:04 (19)     22:33  
21.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  13:12:00      22:39 (21)     23:01  
22.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  13:17:00      23:30 (23)     23:54  
23.   Atte Rantamäki Espoon Suunta  FIN  13:20:00      24:11 (24)     24:42  
24.   Mitja Redlin Keravan Urheilijat  FIN  13:22:00      24:28 (25)     24:58  
25.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat  FIN  13:07:00      24:51 (26)     25:20  
26.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  13:23:00      25:29 (27)     25:56  
27.   Alexander Okshin Mysl  RUS  13:35:00      26:00 (28)     26:29  
28.   Dima Skopinski Omega Mosc  RUS  13:32:00      26:36 (29)     27:05  
29.   Leevi Kulmala Suunta-Sepot  FIN  13:10:00      27:21 (30)     27:50  
30.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72  FIN  13:28:00      27:40 (31)     28:11  
31.   Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka  FIN  13:38:00      23:06 (22)     33:28  
32.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  13:37:00      35:14 (34)     35:42  
33.   Harri Koivuperä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:08:00      39:44 (35)     40:14  
34.   Johannes Silvennoinen Suunta-Sepot  FIN  13:31:00      30:10 (32)     40:36  
35.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  13:04:00      40:32 (36)     41:07  
36.   Daniil Botov Inus  FIN  13:03:00      31:13 (33)     1:21:56  
   Vacant214 Vacant  FIN  13:09:00            ei läht.  
   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  13:29:00            ei läht.  
   Vacant213 Vacant  FIN  13:34:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English