Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

H10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1 km
Väliaika
3,3 km
Väliaika
Maali
3,1 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:13:00      14:23 (1)     14:43  
2.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  11:21:00      14:24 (2)     14:47  
3.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  10:58:00      15:15 (3)     15:35  
4.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  11:19:00      15:16 (4)     15:42  
5.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:50:00      16:03 (5)     16:25  
6.   Leevi Ilomäki Hiisirasti  FIN  11:15:00      16:08 (6)     16:29  
7.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:04:00      16:21 (7)     16:41  
8.   Aleksei Shved SRD  EST  11:05:00      16:22 (8)     16:44  
9.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:57:00      16:52 (9)     17:14  
10.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  10:54:00      17:27 (10)     17:50  
11.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  11:14:00      17:29 (11)     17:52  
12.   Veikka Liljeström Olavin Rasti  FIN  10:53:00      17:35 (12)     18:04  
13.   Ville Rehn Lynx  FIN  10:52:00      18:17 (13)     18:38  
14.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  11:24:00      18:20 (14)     18:47  
15.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:10:00      18:54 (15)     19:18  
16.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  10:59:00      19:24 (16)     19:47  
17.   Alexander Okshin Mysl  RUS  11:02:00      19:25 (17)     20:01  
17.   Leevi Kulmala Suunta-Sepot  FIN  11:12:00      19:37 (18)     20:01  
19.   Väinö Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:51:00      19:43 (19)     20:07  
20.   Andres Rööm OK Botnia  FIN  11:03:00      19:57 (20)     20:20  
21.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:48:00      21:17 (22)     21:39  
22.   Mitja Redlin Keravan Urheilijat  FIN  11:23:00      21:13 (21)     21:40  
23.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  11:18:00      22:04 (23)     22:30  
24.   Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka  FIN  11:16:00      22:21 (24)     22:42  
25.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  10:49:00      22:30 (25)     22:51  
26.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  11:01:00      23:31 (26)     23:59  
27.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72  FIN  11:22:00      24:07 (27)     24:31  
28.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:00:00      24:15 (28)     24:38  
29.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  11:11:00      24:32 (29)     25:03  
30.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:20:00      26:10 (30)     26:35  
31.   Dima Skopinski Omega Mosc  RUS  11:09:00      28:52 (31)     29:18  
32.   Johannes Silvennoinen Suunta-Sepot  FIN  10:56:00      33:37 (32)     34:05  
33.   Harri Koivuperä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:06:00      35:43 (33)     36:07  
34.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:08:00      41:57 (34)     42:23  
   Vacant213 Vacant  FIN  10:55:00            ei läht.  
   Vacant214 Vacant  FIN  11:17:00            ei läht.  
   Daniil Botov Inus  FIN  11:25:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English