Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

H10RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1 km
Väliaika
3,1 km
Väliaika
Maali
3,2 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:08:00      12:17 (1)     12:41  
2.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:43:00      13:03 (2)     13:35  
3.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  10:35:00      13:10 (3)     13:36  
4.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:36:00      13:36 (4)     14:02  
5.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  10:01:00      13:37 (5)     14:05  
6.   Aleksei Shved SRD  EST  10:26:00      13:59 (6)     14:26  
7.   Leevi Ilomäki Hiisirasti  FIN  10:11:00      14:27 (7)     14:55  
8.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  10:37:00      15:27 (9)     15:54  
9.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  10:03:00      15:25 (8)     15:57  
10.   Otso Westerlund Koo-Vee  FIN  10:12:00      15:29 (10)     16:03  
11.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:27:00      15:48 (12)     16:15  
12.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  10:23:00      15:45 (11)     16:21  
13.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  10:16:00      16:42 (13)     17:11  
14.   Leevi Kulmala Suunta-Sepot  FIN  10:41:00      17:03 (14)     17:32  
15.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:10:00      17:26 (15)     18:00  
16.   Väinö Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:33:00      17:39 (16)     18:05  
17.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  10:40:00      17:58 (17)     18:26  
18.   Akseli Hietaoja Delta  FIN  10:31:00      18:23 (18)     18:45  
19.   Ville Rehn Lynx  FIN  10:06:00      19:21 (19)     19:46  
20.   Santeri Hölttä Hyvinkään Rasti  FIN  10:02:00      20:36 (20)     21:08  
21.   Veikka Liljeström Olavin Rasti  FIN  10:21:00            22:15  
22.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00      21:48 (21)     22:25  
23.   Dima Skopinski Omega Mosc  RUS  10:29:00      22:27 (22)     23:01  
24.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  10:00:00      22:41 (23)     23:23  
25.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:28:00      24:00 (24)     24:29  
26.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:39:00      24:15 (25)     24:43  
27.   Andres Rööm OK Botnia  FIN  10:25:00      24:21 (26)     24:46  
28.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72  FIN  10:22:00      24:40 (27)     25:11  
29.   Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka  FIN  10:07:00      25:04 (28)     25:31  
30.   Alexander Okshin Mysl  RUS  10:24:00      25:47 (29)     26:26  
31.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:15:00      26:36 (30)     27:05  
32.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  10:09:00      26:36 (30)     27:11  
33.   Mitja Redlin Keravan Urheilijat  FIN  10:13:00      26:39 (32)     27:19  
34.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:04:00      27:37 (33)     28:13  
35.   Jaakko Kleemola Hauhon Sisu  FIN  10:42:00      32:10 (34)     32:43  
36.   Atte Rantamäki Espoon Suunta  FIN  10:30:00      38:21 (35)     38:58  
37.   Johannes Silvennoinen Suunta-Sepot  FIN  10:19:00      39:21 (36)     39:51  
38.   Harri Koivuperä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:20:00      48:27 (38)     49:00  
39.   Daniil Botov Inus  FIN  10:14:00      40:57 (37)     51:37  
40.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00      2:41:56 (39)     1:05:06  
   Vacant214 Vacant  FIN  10:17:00            ei läht.  
   Vacant213 Vacant  FIN  10:34:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English