Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

H10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1 km
Väliaika
2,9 km
Väliaika
Maali
3,0 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:56:00      13:25 (1)     13:48  
2.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  11:12:00      13:42 (2)     14:11  
3.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:03:00      13:52 (3)     14:23  
4.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  10:53:00      14:01 (4)     14:26  
5.   Aleksei Shved SRD  EST  10:57:00      14:17 (5)     14:43  
6.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  11:06:00      14:41 (6)     15:11  
7.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:27:00      16:13 (7)     16:40  
8.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  11:24:00      16:37 (8)     17:07  
9.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00      16:47 (9)     17:11  
10.   Leevi Ilomäki Hiisirasti  FIN  11:11:00      17:25 (10)     17:49  
11.   Dima Skopinski Omega Mosc  RUS  10:54:00      18:40 (12)     19:21  
11.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  11:04:00      18:48 (13)     19:21  
13.   Ville Rehn Lynx  FIN  11:21:00      19:31 (14)     19:57  
14.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:05:00            20:11  
15.   Santeri Hölttä Hyvinkään Rasti  FIN  11:28:00      20:06 (15)     20:35  
16.   Akseli Hietaoja Delta  FIN  11:20:00      20:43 (16)     21:06  
17.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:01:00      21:09 (17)     21:37  
18.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  11:13:00      21:29 (18)     21:55  
19.   Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka  FIN  11:14:00      21:45 (19)     22:10  
20.   Veikka Liljeström Olavin Rasti  FIN  11:07:00      22:03 (20)     22:35  
20.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:16:00      22:10 (21)     22:35  
22.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:15:00      22:21 (22)     22:50  
23.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  11:18:00      23:03 (23)     23:41  
24.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72  FIN  11:08:00      24:05 (25)     24:32  
25.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:17:00      24:00 (24)     24:35  
26.   Mitja Redlin Keravan Urheilijat  FIN  11:10:00      24:37 (26)     25:10  
27.   Väinö Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:02:00      24:56 (27)     25:25  
28.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:23:00      24:57 (28)     25:33  
29.   Daniil Botov Inus  FIN  11:22:00            25:50  
30.   Andres Rööm OK Botnia  FIN  11:26:00      17:53 (11)     28:21  
31.   Alexander Okshin Mysl  RUS  11:00:00      31:05 (29)     31:49  
32.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  10:59:00      40:10 (30)     40:40  
33.   Harri Koivuperä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:19:00      42:40 (31)     43:15  
   Vacant214 Vacant  FIN  10:58:00            ei läht.  
   Vacant213 Vacant  FIN  11:09:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English