Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

H10RR 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1 km
Väliaika
3,1 km
Väliaika
Maali
3,2 km
 
1.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  9:23:00      13:03 (1)     13:26  
2.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  9:28:00      13:30 (2)     13:53  
3.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  9:25:00      13:31 (3)     13:55  
4.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  9:07:00      13:37 (4)     13:59  
5.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti  FIN  9:09:00      14:10 (5)     14:34  
6.   Leevi Ilomäki Hiisirasti  FIN  9:24:00      14:14 (6)     14:39  
7.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  9:06:00      14:16 (7)     14:41  
8.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:08:00      14:17 (8)     14:43  
9.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  9:29:00      14:59 (9)     15:26  
10.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  9:16:00      15:20 (10)     15:43  
11.   Andres Rööm OK Botnia  FIN  9:11:00      15:41 (11)     16:09  
12.   Santeri Hölttä Hyvinkään Rasti  FIN  9:22:00      16:12 (12)     16:36  
13.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  9:20:00      16:22 (13)     16:50  
14.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  9:30:00      16:31 (14)     16:54  
15.   Akseli Hietaoja Delta  FIN  9:13:00      16:36 (15)     16:59  
16.   Ville Rehn Lynx  FIN  9:36:00      16:48 (16)     17:08  
17.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  9:27:00      16:55 (17)     17:25  
18.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:35:00      17:03 (18)     17:34  
19.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat  FIN  9:03:00      18:38 (19)     19:02  
20.   Veikka Liljeström Olavin Rasti  FIN  9:32:00      18:44 (20)     19:14  
21.   Dima Skopinski Omega Mosc  RUS  9:10:00      19:33 (21)     20:07  
21.   Väinö Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:17:00      19:43 (22)     20:07  
23.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  9:21:00      20:49 (23)     21:14  
24.   Mitja Redlin Keravan Urheilijat  FIN  9:00:00      21:37 (24)     22:02  
25.   Aleksei Shved SRD  EST  9:31:00      22:18 (25)     22:49  
26.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72  FIN  9:04:00      22:43 (26)     23:12  
27.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  9:18:00      23:23 (27)     23:56  
28.   Daniil Botov Inus  FIN  9:14:00      24:35 (28)     25:12  
29.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  9:12:00      25:03 (29)     25:33  
30.   Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka  FIN  9:02:00      25:58 (30)     26:21  
31.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  9:34:00      26:22 (31)     26:54  
32.   Alexander Okshin Mysl  RUS  9:15:00      29:44 (32)     30:19  
33.   Harri Koivuperä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:26:00      32:16 (33)     32:49  
34.   Atte Rantamäki Espoon Suunta  FIN  9:01:00      35:32 (34)     36:00  
   Vacant213 Vacant  FIN  9:19:00            ei läht.  
   Vacant214 Vacant  FIN  9:33:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English