42. Kainuun Rastiviikko Hyrynsalmella, Ukkohallassa 6.-11.7.2008

D12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Noora Räisänen Saloisten Reipas  FIN  10:03:00   22:18  
2.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:47:00   24:57  
3.   Salla Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  11:03:00   25:37  
4.   Petra Heinjoki Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:19:00   27:29  
5.   Katja Konga Keravan Urheilijat  FIN  11:17:00   28:01  
6.   Anna-Reetta Reunanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:07:00   28:26  
7.   Marianne Pinola Rasti-Nokia  FIN  10:27:00   29:36  
8.   Hilla Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:53:00   29:49  
9.   Outi Hasu Kouvolan Rasti-72  FIN  10:39:00   30:07  
10.   Jutta Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  10:51:00   30:29  
11.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:23:00   30:33  
12.   Camilla Fingerroos MS Parma  FIN  10:07:00   31:22  
13.   Jessika Rolig Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:25:00   31:30  
14.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00   33:34  
15.   Pinja Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:13:00   33:40  
16.   Sanni Alatalo Tampereen Pyrintö  FIN  10:33:00   34:25  
17.   Elise Calonius Rasti-Nokia  FIN  11:29:00   35:12  
18.   Emma Rujala Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:57:00   35:42  
19.   Netta Vuorisalo Suunta-Sepot  FIN  10:21:00   35:44  
20.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  10:11:00   35:58  
21.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  10:35:00   36:13  
22.   Veera Viitaniemi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:01:00   38:12  
23.   Jonna Järvinen Kangasala SK  FIN  10:43:00   39:01  
24.   Tiina Tähtinen Rasti-Nokia  FIN  10:37:00   39:37  
25.   Julia Taivaljärvi Rasti-Nokia  FIN  11:05:00   39:38  
26.   Nuppu Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:59:00   40:54  
27.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö  FIN  10:17:00   45:17  
28.   Pälvi Alanen Sinkki-Sepot  FIN  11:23:00   45:25  
29.   Emmi Santamäki Kangasala SK  FIN  11:21:00   45:58  
30.   Sanni Sarin Kangasala SK  FIN  10:25:00   47:35  
31.   Erika Fredriksson SK Pohjantähti  FIN  11:19:00   48:00  
32.   Juulia Rinta Pohjankyrön Rasti  FIN  11:13:00   51:15  
33.   Julia Munck Olavin Rasti  FIN  10:31:00   52:03  
34.   Anna Guseva YarkiyMir  RUS  11:15:00   53:05  
35.   Irina Stroganova Sestroretsk  RUS  10:01:00   1:03:48  
36.   Olga Kotova PolarStar  RUS  10:49:00   1:04:34  
   Venla Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:05:00   disk  
   Ksenia Serebryakova PolarStar  RUS  10:09:00   disk  
   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:15:00   disk  
   Varvara Novikova Kuzmolovo1  RUS  10:41:00   disk  
   Jenni Huhtala Rastihaukat  FIN  11:09:00   disk  
   Meikku Rinta-Jouppi Tampereen Pyrintö  FIN  11:27:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English