Fin5-Suunnistusviikko 2009, 12.-17.7.2009

D40A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,0 km
Mellantid
3,2 km
Mellantid
Mål
3,3 km
 
1.   Anniina Paronen MS Parma  FIN  10:20:00   24:26 (1)  26:03 (1)     26:27  
2.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  10:06:00   24:51 (2)  27:07 (2)     27:29  
3.   Annamari Vierikko Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   26:04 (3)  27:26 (3)     27:49  
4.   Marja Kukonlehto Kangasala SK  FIN  10:38:00   26:10 (4)  27:48 (4)     28:15  
5.   Sari Koskinen Hiisirasti  FIN  10:04:00   27:25 (5)  29:09 (5)     29:34  
6.   Maarit Dahlman-Tervala Rastivarsat  FIN  10:52:00   27:32 (6)  29:23 (6)     29:49  
7.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat  FIN  10:46:00   30:35 (8)  32:11 (7)     32:36  
8.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  10:14:00   30:20 (7)  33:12 (8)     33:37  
9.   Hanna Lankinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:42:00   32:10 (9)  33:47 (9)     34:11  
10.   Virpi Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:26:00   32:29 (11)  34:15 (10)     34:39  
11.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:14:00   32:17 (10)  35:00 (11)     35:30  
12.   Johanna Hervonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   33:19 (13)  35:15 (13)     35:43  
13.   Ulla Mellin Suomusjärven Sisu  FIN  10:58:00   32:53 (12)  35:14 (12)     35:52  
14.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  10:28:00   34:26 (15)  36:19 (14)     36:50  
15.   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  10:22:00   34:59 (16)  37:03 (15)     37:33  
16.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:54:00   33:53 (14)  37:57 (16)     38:26  
17.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti  FIN  10:48:00   35:45 (17)  38:01 (17)     38:28  
18.   Terése Hagman Akilles OK  FIN  10:44:00   36:24 (18)  38:04 (18)     38:34  
19.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:04:00   37:08 (19)  39:08 (19)     39:33  
20.   Outi Ala-Kasari Rasti-Kurikka  FIN  10:08:00   37:51 (20)  39:19 (20)     39:41  
21.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:18:00   38:55 (21)  41:08 (21)     41:35  
22.   Gelena Shelekhina St.-Peters  RUS  11:00:00   39:30 (22)  41:30 (22)     42:03  
23.   Riitta Lehvonen Lapin Veikot  FIN  10:40:00   39:54 (23)  42:18 (23)     42:46  
24.   Tiina Paasonen Espoon Suunta  FIN  11:10:00   41:23 (24)  43:24 (24)     43:54  
25.   Monika Österberg OK77  FIN  11:16:00   42:24 (25)  44:22 (25)     44:46  
26.   Virpi Snickars Solf IK  FIN  10:24:00   42:28 (26)  44:36 (26)     45:03  
27.   Heli Haakana Espoon Suunta  FIN  10:50:00   42:31 (27)  45:12 (27)     45:45  
28.   Lea Pirttilä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:16:00   43:30 (28)  45:25 (28)     45:52  
29.   Taina Koistinen Nastolan Terä  FIN  10:10:00   43:57 (29)  45:46 (29)     46:11  
30.   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:12:00   53:04 (30)  55:12 (30)     55:39  
31.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  10:56:00   55:44 (31)  58:26 (31)     59:01  
   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  10:12:00            disk  
   Marjo Koistinen Espoon Suunta  FIN  10:30:00            bröt  
   Vacant104 Vacant  FIN  10:34:00            ej startad  
   Kaija Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  10:36:00            bröt  
   Vacant103 Vacant  FIN  11:02:00            ej startad  
   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä  FIN  11:06:00            ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English